Chalupa samotná je, pro tuto oblast, klasické poloroubené stavení, které bylo během let mírně přestavěno pro potřeby rekreace. Uvnitř je rozdělena na tří samostatné apartmány a společné prostory. K vytápění chalupy se používají elektrické přímotopy.  V každém apartmánu je vybavený kuchyňský kout (lednice, dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba a lednice), obývací prostor s TV  a koupelnička s wc.

Ve společných prostorách je umístěno posezení, televize, DVD přehrávač a je zde umístěn elektronický terč pro hraní šipek. K vytápění těchto prostor slouží krbová kamna. Samozřejmostí je také lyžárna přístupná pouze zvenčí.

Chalupa je umístěna na jižním úbočí vrchu Hvězda (958 m n.m.) v nadmořské výšce cca 710 m, na pomezí obcí Příchovice a Rejdice. V bezprostředním okolí se nachází několik dalších chalup roztroušených podél málo frekventované, ale v zimě udržované, silnice, která vede mírně pod chalupou a u níž je také umístěno dobře přístupné parkoviště, sloužící pro potřeby chalupy. Díky vhodné poloze a okolní vegetaci poskytuje chalupa dostatečný pocit soukromí jak v létě tak i v zimě.

V létě můžete využít venkovní posezení s krbem, nebo posezení u táboráku, bazén o průměru 2,5m a hřiště vhodné pro nohejbal, volejbal a badminton (míče a rakety jsou součástí vybavení chalupy) .

Kategorie: Aktuality

Zanechte prosím komentář


Vyplňte prosím: *